Daily Archives: 18.06.2024

В Одесі 19-річний юнак виявився агентом фсб

Служба безпеки зірвала ще одну спробу фсб отримати актуальні дані про розміщення українських захисників в Одеській та Житомирській областях.

Про це повідомляє пресслужба Управління СБ України в Одеській області.
Найбільше ворога цікавила інформація про вищі військові навчальні заклади на території обох регіонів: в якому режимі вони працюють, чи було передислоковано особовий склад тощо.
Також окупанти намагалися розвідати місця базування шпиталів та інших медустанов, де проходять лікування воїни Сил оборони.
Щоб отримати розвіддані, російська спецслужба залучила свого агента – 19-річного мешканця Одеси. Молодик шукав швидкого заробітку в інтернеті і потрапив у поле зору фсб.
За вказівкою окупантів він щодня обходив декілька локацій в обласному центрі, щоб з’ясувати, чи є там українські військовослужбовці.
Перебуваючи поблизу «потрібного» об’єкту, інформатор спостерігав за його периметром та контрольно-пропускними пунктами, а також робив відповідні фотознімки.
Про всі отримані відомості агент месенджером звітував своєму російському куратору.
Згодом фсб «відрядила» свого агента до Житомирщини, де він продовжив шпигувати за відпрацьованим алгоритмом.
У разі підтвердження координат потенційних цілей, окупанти планували здійснити по них ракетно-дронові удари.
СБУ затримала зрадника, коли він проводив дорозвідку поблизу об’єкту в Житомирі.
Також Служба безпеки вжила комплексних заходів, щоб убезпечити місця базування українських захисників.
За даними слідства, фігурант перебував на дистанційному зв’язку з кадровим співробітником управління фсб по москві та московській області. Його особу вже встановлено Службою безпеки.
За кожне виконане завдання він обіцяв своєму агенту грошову винагороду. Кошти мали надходити на банківську картку інформатора.
Слідчі Служби безпеки повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув’язнення.

На Одещині продають винзавод, що належав росіянам

На онлайн-аукціон виставили нежитлові будівлі винзаводу загальною площею 38 207,96м², а також виробниче обладнання в кількості 149 одиниць. Об’єкти розташовані за адресою: Одеська область, Тарутинський район, село Ламбрівка, вулиця Заводська, будинок 10. читать дальше

В Одесі запрацював перший цивільний Рекрутинговий центр «Південь»

В Одесі відкрився перший цивільний центр з пошуку роботи за контрактом в українській армії. Головне завдання новоствореного Рекрутингового центру «Південь» – стати ефективним помічником для усіх, хто вирішив працевлаштуватись до ЗСУ. А найголовніше – допомогти визначитись з професією, військовою частиною та підрозділом, в якому хочеться працювати. Рекрутинговий центр надає консультативну допомогу онлайн, телефоном або очно,… читать дальше