Daily Archives: 30.04.2024

В Одесі планують облаштувати муніципальний штрафмайданчик

Для майданчика виділили ділянку на розі вулиці Вапняна та Хаджибейської дороги. За словами директора департаменту транспорту Одеської міськради Володимира Хитренка, площа майданчика — 15 соток, на ньому зможуть розмістити 60 автомобілів.

«Для роботи з цим майданчиком ми очікуємо два евакуатори, які будуть здійснювати евакуацію по місту. Одна машина може десь до п’яти евакуацій на день робити — це реальні цифри, які ми можемо рахувати, з урахуванням виписання штрафу, транспортування. Два евакуатори — десять машин на добу», — зазначив посадовець.

Кошти, виділені на створення майданчика, мають повернутися до бюджету за два роки, а якщо тарифи збільшать — за рік.

Наразі в Одесі штраф за неправильну парковку становить 680 гривень. Вартість евакуації — 600-850 гривень залежно від маси транспортного засобу, зберігання на майданчику — 120 грн за добу, уточнив директор департаменту транспорту.

Члени депутатської комісії підтримали виділення коштів. Затвердити це рішення має міська рада на сесії 24 квітня.

Евакуйовувати неправильно припарковані автівки буде комунальна установа «СМЕП». На виконавчому комітеті 15 лютого їй погодили відповідні зміни до статуту. Таким чином місто планує боротися з безхазяйними автівками, залишеними на вулицях міста, а також з неправильним паркуванням, зазначив тоді мер Одеси Геннадій Труханов.

На Одещині безхатько побив неповнолітню дівчину

В селі Лощинівка Ізмаїльського району Одеської області безхатько побив 14-річну місцеву мешканку, яка каталася на роликах біля цвинтаря. Дівчина потрапила у лікарню. читать дальше