Daily Archives: 28.04.2024

На Одещині чоловік самовільно зайняв ділянку у водоохоронній зоні

На земельній ділянці, що належить Татарбунарській територіальній громаді, що на Одещині, чоловік планував незаконно зайнятися сільськогосподарською діяльністю. 

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Житель одного із населених пунктів Лиманської територіальної громади, не маючи відповідних дозвільних документів, з березня цього року почав використовувати земельні угіддя площею 8351 квадратних метрів на околиці Татарбунар, які розташовані в межах водоохоронної та санітарно-захисної зон. Чоловік розорав земельну ділянку та планував використовувати її для вирощування зернових культур.

Правопорушнику повідомили про підозру у самовільному зайнятті земельної ділянки щодо земель в охоронних та санітарно-захисних зонах.За скоєне чоловікові загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від двох до чотирьох років або позбавлення волі на строк до двох років.

В Одесі відкрили новий кулінарний хаб

У межах реформи шкільного харчування, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, у Саврані на Одещині відкрили кулінарний хаб. читать дальше

Жителя Одещини засудили за інтимні стосунки з 14-річною дівчиною

Болградський районний суд визнав 26-річного уродженця села Городнє, що на Одещині, винним у вступі в інтимні відносини з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку, та призначив йому покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі. Однак, враховуючи пом’якшувальні обставини, замінив реальний термін іспитовим строком.

Про це повідомляє “Махала” з посиланням на судовий реєстр.

Підсудний познайомився із дівчиною у липні 2022 року на озері Ялпуг в районі села Владичень. Після цього вони почали спілкуватися, разом гуляли, проводили спільно час, спілкувалися по телефону, а також вона приходила до нього додому. Про те що, дівчині усього 14 років, він знав, однак вона йому дуже сподобалась, тож через місяць спілкування дружні відносини перетворились на інтимні.

Під час судового засідання підсудний розповів, що її батьки знали про нього, але були проти їхніх стосунків та забороняли парі спілкуватися. Майже рік вони ховалися від усіх, проте одного дня, коли пара сиділа біля школи, у якій навчається дівчина, приїхав її батько та силоміць заштовхав її у машину й повіз додому. Ввечері того ж дня вона втекла з дому та приїхала до нього. Батьки дівчини розшукали її вдома у підсудного напівоголеною. Так він і опинився на лаві підсудних.

Чоловік визнав свою провину та розповів, що на даний час він з дівчиною не спілкується, але він кохає її. Також він зазначив, що усвідомив наслідки своїх діянь та попросив вибачення у дівчини та її батьків. Але наголосив, що й досі має намір одружитися з дівчиною, якщо батьки дозволять.

Сама ж дівчина заявила, що не бачить свого майбутнього з підсудним, проте підтвердила, що інтимні стосунки були за взаємною згодою і вона не наполягає на покаранні.

Про те, що донька спілкується з дорослим чоловіком, батько знав, адже побачив її з ним листування. Тоді він провів із дівчиною бесіду та заборонив їй спілкуватися із підсудним. Про те, що вони мають інтимні стосунки, він не знав аж поки дівчина не втекла з дому і він не знайшов її вдома у підсудного в ліжку та без одягу.

Під час винесення вироку суд врахував той факт, що статевий акт відбувався за взаємною згодою, а також те, що підсудний має задовільну характеристику з місця проживання, за характером спокійний, працьовитий, доброзичливий, веде здоровий спосіб життя, раніше не судимий. Тому реальне покарання було замінено на два роки іспитового строку. читать дальше

На «7 кілометрі» широкий асортимент модного літнього одягу

Сукні та сарафани, легкі костюми та спідниці, шорти, футболки – новий асортимент магазинів одягу на «Сьомому кілометрі». Різноманітні стилі та варіанти, представлені в тисячах магазинів модного одягу, дозволять обов’язково підібрати відповідний гардероб до літнього сезону! читать дальше