Daily Archives: 21.04.2024

На Одещині за 5,7 млн гривень відремонтують укриття

Тендер на капітальний ремонт укриття для дитячого садка «Орлятко» в селі Набережне, що на Одещині, провела Усатівська сільрада. Це була вже друга спроба обрати підрядника для проведення робіт за 5,7 млн гривень.

Про це повідомляє «Думська» з посиланням на дані порталу Prozorro.

Закінчити ремонт необхідно до 30 липня цього року.

Примітно, що переможцем торгів стала компанія, яка брала участь у першому аукціоні, але готова була виконати роботи за менші гроші. Тоді було два учасники: ФОП «СЄДИХ ДМИТРО ГЕОРГІЙОВИЧ», яка згодна була взятися за ремонт за 5,08 млн гривень і ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ЗАТИШНИЙ ДІМ», яка пропонувала свої послуги за 4,8 млн гривень. Але обидві пропозиції відхилили через невідповідність умовам технічної специфікації.

Під час нового аукціону ФОП «СЄДІХ ДМИТРО ГЕОРГІЙОВИЧ» перемогла того ж конкурента. Тільки цього разу ФОП пропонувала провести ремонт за 5 млн 746 тис. гривень, а ТОВ — за 5 млн 751 тис. гривень.

На Одещині незаконно передані в оренду землі повернули у власність держави

Земельні ділянки лісового фонду загальною площею 521 га вартістю понад 19 млрд гривень, що розташовані в адміністративних межах Яськівської сільської ради та Біляївської міської ради Одеської області, повернулися у власність держави. читать дальше

В Одесі двоє чоловіків зберігали і розповсюджували дитячу порнографію

У ноутбуках чоловіків правоохоронці виявили понад 450 тисяч фото- і відеофайлів зі змістом порнографічного характеру за участю дітей.  читать дальше