Daily Archives: 10.04.2024

В Одесі викрили шахрая

В Одесі чоловікові вдалось привласнити гаджети пʼятьох довірливих співмістян.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Зловмисник промишляв біля магазинів та лікарень в Пересипському районі міста. Він підходив до незнайомців і просив у них мобільні телефони, бо нібито мав терміново подзвонити комусь із родичів або викликати таксі, а його смартфон розрядився. Однак, щойно довірливі містяни давали чоловіку мобільники, той відходив, аби «піймати кращий звʼязок», а коли його випускали з уваги – тікав з чужим майном.

У такий спосіб зловмиснику вдалось ошукати п’ятьох містян, спричинивши їм загалом збитки в розмірі 22-х тисяч гривень.

Поліцейські розшукали правопорушника та вилучили у нього один незаконно привласнений гаджет. Місцезнаходження ще чотирьох, які чоловік встиг продати, правоохоронці також встановили. Нині всі мобільні телефони слідчі вже повернули власникам.

За шахрайство чоловіку загрожує покарання у вигляді штрафу від 51 тис. до 68 тис. гривень або виправних робіт на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

В Одесі викрили організовану групу псевдоволонтерів

В Одесі викрили організовану групу псевдоволонтерів. Зловмисники ошукали 14 довірливих громадян на загальну суму понад 280 тис. грн. читать дальше