Daily Archives: 29.04.2024

Посадовицю Одеського обласного центру психічного здоров’я викрили на хабарництві

В Одесі завідувачка відділення з Одеського обласного центру психічного здоров’я за 1700 доларів хабаря пообіцяла чоловіку взяти на лікування його 84-річного дідуся та посприяти в отримання ним групи інвалідності. Надалі це б слугувало підставою для відстрочки від призову на військову службу у зв’язку з доглядом за близькою особою – інвалідом.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Жінка організувала схему вимагання та одержання неправомірної вигоди від громадян, які підлягають мобілізації, за госпіталізацію їх родичів та виготовлення медичних документів, необхідних для отримання групи інвалідності. В подальшому це дозволяло оформити догляд за людиною з інвалідністю, а відтак відтермінувати призов на службу.

За 1500 доларів та 8000 гривень пообіцяла чоловікові взяти його дідуся на лікування та допомогти отримати родичу групи інвалідності.

Правопорушницю затримали на робочому місці під час отримання обумовленої суми та передачі обіцяних документів. В ході проведення санкціонованого обшуку в службовому кабінеті слідчі вилучили кошти, банківські картки, «чорнові записи» та документацію, що має інтерес для слідства.

Фігурантці загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Одеський суд виніс вирок херсонському колаборанту

Малиновський районний суд м.Одеси ухвалив вирок за обвинуваченням жителя Херсону у колабораційній діяльності та призначив йому покарання у виді 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати будь-які посади, повязані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування, правоохоронних органах, в органах, що надають публічні послуги на строк 15 років з конфіскацією усього належного майна на користь держави. читать дальше

Графік роботи ринку «7 кілометр» у великодні свята

Звертаємо увагу підприємців та відвідувачів Промринку «Сьомий кілометр»! У Великдень, 5 травня (неділя), на ринку – вихідний день. З 18:00 4 травня(субота) до 05:00 6 травня(понеділок) доступ на «7 кілометр» буде цілком обмежено з метою забезпечення належної охорони майна та території. У цей час в’їзд на територію ринку буде дозволено лише спецтранспорту та службам оперативного… читать дальше