Daily Archives: 03.04.2024

Поліцейські затримали одесита за зловживання впливом

Одесит розповів знайомому, що працює помічником в одній з антикорупційних громадських організаціях та за грошову винагороду може посприяти вступити до неї, вплинувши на «потрібних» людей. Зі слів зловмисника, наявність посвідчення члена ГО надавала б можливість безперешкодного проїзду блокпостів, уникати перевірок військово-облікових документів, а іноді, за попереднім узгодженням з керівництвом, навіть їздити містом в комендантську годину.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Спочатку фігурант повідомив, що членство в організації коштуватиме  майбутньому «борцю з корупцією» 1500 доларів, а згодом зробив знижку і взяв лише 500 доларів та анкетні дані для виготовлення посвідчення.

Вже наступного дня на одній з центральних вулиць міста правоохоронці затримали зловмисника під час передачі виготовленого посвідчення новому члену організації.

За скоєне чоловікові загрожує покарання штрафом від 34 тис. 93 тис. 500 грн або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Поповнення асортименту дитячих колясок на ринку «7 км»

На Промтоварному ринку «7 км» щотижня поповнюється асортимент дитячих колясок. Нові колекції дитячих колясок для немовлят пропонують найкращі моделі, які забезпечать малюкові комфорт та безпеку. Вони мають м’які матраци та підтримуючі ремені безпеки, щоб забезпечити оптимальні умови для сну та відпочинку дитинчати. Для малюків та дітей до 3 років нові моделі відрізняються своєю функціональністю та… читать дальше