Daily Archives: 20.04.2024

На Одещині чоловік знущався зі старенької матері

В Ізмаїлі на Одещині чоловік влаштовував старенькій матері скандали, шарпав, навіть виганяв з її ж оселі, бо, на його думку, вона повинна була його фінансово утримувати і мовчати щодо аморального способу життя. 

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

37-річний чоловік, який знаходиться на профілактичному обліку в поліції за категорією «кривдник», попри профілактичні бесіди з інспекторами сектору з протидії домашньому насильству та їхні попередження про кримінальну відповідальність, однаково, щойно вживав алкогольні напої, ображав 73-річну матір, з якою разом проживає. Чоловіку не подобалося, що мати висловлює невдоволення його аморальним способом життя і зі своєю маленькою пенсією не може забезпечити усі його потреби. Він лаявся, штурхав стареньку, погрожував фізичною розправою і виганяв з її ж будинку.

За вчинення домашнього насильства чоловікові загрожує покарання громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або пробаційним наглядом на строк до п’яти років, або обмеженням волі на той самий строк, або позбавленням волі на строк до двох років.

На Одещині запрацює крафтова виноробня

На території Бородінської громади, що на Одещині, аргентинські інвестори планують розвинути виноградарство та крафтове виноробство. читать дальше

На Одещині викрили системну корупцію в органах Держпродспоживслужби

Їм інкриміновано вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). Вирішуються питання про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою. читать дальше

Джерела ГУР попередили про можливі антиукраїнські провокації з боку проросійської румунської партії АУР

Метою такої дезінформаційної кампанії є зображення утиску прав румунів в Україні. читать дальше