Daily Archives: 29.02.2024

На Одещині суд скасував багатомільйонний тендер

Суд скасував 112-мільйонний тендер на капітальний ремонт транспортної розв’язки на трасі Київ-Одеса біля села Єреміївка Роздільнянського району Одеської області.

Про це повідомляє «Думська».

Встановлено, що договір між Службою відновлення та розвитку інфраструктури та переможцем торгів у жовтні 2021 року було підписано з порушенням процедури закупівлі.

Угоду було пролонговано на 2022 і 2023 роки без зазначення джерела фінансування, бюджетних асигнувань і без мети реального настання наслідків, у зв’язку з чим прокурори подали позов до суду про розірвання договору.

На майданчику держзакупівель «Прозорро», у торгах, які відбулися влітку 2021 року, узяли участь дві фірми — «Ростдорстрой» і ТОВ «Автомагістраль південь». Переможцем конкурсу визнали другу компанію.

За даними сервісу Youcontrol, ТОВ «Автомагістраль південь» зареєстровано 2017 року в Одесі. Керівник Микола Тимофєєв, кінцевий бенефіціар Олександр Бойко.

На Одещині збирають кришечки на виготовлення протезів

Благодійна акція «Збирай кришечки на протези для воїнів!» проходить у комунальному закладі «Балтська спеціальна школа», що в Балті на Одещині. читать дальше

Графік роботи ринку «7 кілометр» у березні

Шановні підприємці та відвідувачі Промтоварного ринку! Нагадуємо, що у березні, незалежно від святкових днів, графік роботи Промтоварного ринка «7 кілометр» залишається незмінним: з 6:00 до 15:00 у будні, до 16:00 – у суботу та неділю. П’ятниця – завжди вихідний. Запрошуємо відвідати «7 кілометр – тільки у нас тисячі товарів за найкращими цінами! Наша адреса: Одеська область,… читать дальше