Daily Archives: 06.02.2024

На Одещині відремонтують стратегічно важливі дороги

В Болградському районі на Одещині мають намір відремонтувати дороги загального користування державного значення Т-16-06 КПП «Виноградівка» – Болград – /М15/ (на Одесу) та Т-16-31 КПП «Табаки» – Болград /М15/ (на Ізмаїл).

Про це повідомили в пресслужбі Болградської РДА.

До Болградської районної державної адміністрації надходять численні звернення мешканців громад Болградського району стосовно питання ремонту зазначених автомобільних доріг, тому представники Болградської РДА спільно зі Службою відновлення та розвитку інфраструктури Одеської області провели обстеження зруйнованих ділянок доріг та визначились с обсягом робіт.

В Болградському районі здійснили обстеження доріг Т-16-06 та Т-16-31. Фото: пресслужба Болградської РДА
В подальшому спеціалісти Служби, на підставі обстеження, визначаться з сумою фінансування необхідної для проведення ремонтних робіт.
Зазначимо, що вищевказаними автомобільними дорогами, де знаходяться два пункти пропуску до країн Європи, здійснюється регулярні міжнародні пасажирські перевезення. Вони є резервними шляхами у разі ускладнень руху на трасі М15.
Дорожня інфраструктура району, в тому числі визначені ділянки доріг, має велике значення для соціально-економічного розвитку не тільки громад Болградського району, а й громад Ізмаїльського та Білгород-Дністровського районів. Відновлення мережі автомобільних доріг надасть змогу збільшити пасажирські та вантажні перевезення з сусідніми країнами та з країнами Європейського союзу.

На Одещині обікрали приватне домогосподарство

В Кодимській міській територіальній громаді, що на Одещині, чоловік проник на неогороджену територію домогосподарства літньої сусідки і викрав бетонозмішувач, завдавши потерпілій матеріального збитку на суму чотири тисячі гривень. читать дальше

В Одесі власниця магазина самовільно зайняла земельну ділянку

В Одесі жінка набула права власності на магазин площею 78,8 м² по вулиці Шишкіна, надавши до відповідних держаних установ документи, які нібито підтверджували факт зведення приміщення до 1992 року. За діючим законодавством, якщо об’єкт містобудування був збудований до вказаного терміну, його реєстрація визнається законною. Але не у цьому випадку, адже дана нежитлова споруда була побудована значно пізніше, тож у такий спосіб одеситка самовільно зайняла земельну ділянку, достовірно знаючи, що вона належить одеській громаді. читать дальше

Українські спецпризначенці допитують “вагнерівців” у Судані

Ексклюзивне відео, отримане Kyiv Post, демонструє, як українські спецпризначенці допитують захоплених російських найманців з ПВК «Вагнера» в Республіці Судан. читать дальше