Daily Archives: 02.02.2024

В Одесі директор підрядної компанії викрав велику суму грошей

В офіційних документах підрядник вказав, що об’єм і вартість нібито виконаних ним робіт відповідає договору, коли насправді вони були заниженими на більш ніж два мільйони гривень.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Згідно з договором підряду, укладеним між міською радою і приватною будівельною компанією, остання повинна була зробити капітальний ремонт будівлі, стадіону та благоустрою території загальноосвітньої школи на вулиці Тінистій в Одесі. Вартість робіт оцінили у понад 37 мільйонів гривень.

Робочі приступили до здійснення запланованого, але виконали умови договору не повністю. Директор підприємства, вступивши у змову з наразі невстановленими особами, склав та підписав акти прийому виконаних будівельних робіт і довідки про їх вартість з недостовірною інформацією. В офіційних документах підрядник вказав, що об’єм і вартість нібито виконаних ним робіт відповідає договору, коли насправді вони були заниженими на більш ніж два мільйони гривень. Отримав на рахунок фірми усю обумовлену суму, а різницю — привласнив.

Правопорушнику загрожує позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

В Одеській області старі кораблі використовують в якості житла

На Одещині у плавучих гуртожитках проживають співробітники Українського Дунайського Пароплавства, які переїхали в Ізмаїл та не мають власного житла. читать дальше

На Одещині проводять обрізку виноградних кущів за французькою системою

На півдні Одеської області, в одному з найкращих українських виноробних регіонів, проводять обрізку виноградних кущів за французькою системою. читать дальше