Daily Archives: 14.10.2023

На відомому одеському ринку — найромантичніші вінчальні вбрання

Осінь – час весіль, майже у наші тяжкі часи. Для вибору вбрання нареченої та нареченого на «7км» створені всі умови – компактне розміщення товарів у «Весільному ряду» дозволяє підібрати все необхідне для урочистостей!

«Весільний ряд» розташований на торговому майданчику «Поле чудес», в безпосередній близькості від зупинок громадського транспорту, що прямує на ринок. Ціла торгова вулиця магазинів з величезним асортиментом розкішного весільного вбрання та аксесуарів будь-яких стилів, кольорів та силуетів: від романтичних та пишних до суворих та елегантних суконь. В начвності — багато класичних силуетів з розкішним мереживом, декорованих стразами та кристалами Swarovski.

У десятках магазинів можна в спокійній обстановці приміряти вбрання, що сподобалося, або ж замовити пошиття оригінальної моделі під свій розмір і смакові уподобання з представлених каталогів.

В окремих спеціалізованих магазинах вимогливі покупниці можуть придбати взуття та безліч супутніх товарів по самих кращих цінах. Ласкаво просимо!

Наша адреса: Одеська область, Одеський район, смт Авангард, вул. Базова, 20

Час роботи: з понеділка по четвер — з 6:00 до 15:00, субота та неділя — з 6:00 до 16:00. П’ятниця – вихідний.

В Одесі біля супермаркета обікрали чоловіка

В Одесі біля входу до супермаркету на вулиці Катериненській дівчина привласнила дорожню сумку з ноутбуком вартістю 1200 гривень, яку власник залишив без нагляду, пішовши за покупками. читать дальше