Daily Archives: 12.10.2023

З’явилося ексклюзивне відео роботи ГУР в Судані проти сил підтримки Вагнера

Бійці Головного управління розвідки Міноборони України дійсно проводили наземні операції в Судані. Там вони боролися із силами, що підтримують російську приватну військову компанію «Вагнер».

У мережі з’явилися ексклюзивні кадри однієї з таких секретних операцій українських розвідників. Також джерела розповіли її подробиці.

Відомо, що 20 вересня видання CNN приписало військовій розвідці України серією дронових ударів та наземну операцію в Судані. Йшлося про атаки на бойовиків Сил швидкої підтримки (RSF), яких підтримує «Вагнер».

Гурівці проводили наземні операції в Судані. Фото: Obozrevatel

Також у мережі з’явилися кадри того, як малий безпілотник із повітря скинув вибухівку на об’єкт у Судані. Зазначалося, мовляв, це «український» метод удару.

Тоді в ГУР МО заявили, що не можуть ані підтвердити, ані спростувати інформацію про участь українських розвідників в обговорюваній події.

Кадри з операції ГУР МО України в Судані. Фото: Obozrevatel

Нині ж шефредактор OBOZ.UA Орест Сохар опублікував у своєму Telegram-каналі «Орестократія» кадри від джерел у спецслужбах, які показують роботу ГУР у Судані.

«Мої джерела в погонах передали це відео, тим самим підтвердивши інформацію. Українські спецпризначенці протидіють суданським «Силам швидкого реагування», що підтримуються «Вагнером», – підкреслив написав він.

Не так давно глава української військової розвідки Кирило Буданов підтвердив участь ГУРівців в операціях на Африканському континенті. Він також попередив, що «Україна знищуватиме російських воєнних злочинців у всіх куточках світу».

Посадовець Одеської міської ради привласнив бюджетні кошти

В Одесі керівник одного з управлінь здійснив розтрату на понад 2 мільйони гривень при закупівлі медичних генераторів кисню для потреб Одеської міської лікарні №8 в лікуванні COVID-19. читать дальше