Daily Archives: 24.11.2023

В Одеській області припинив роботу один з районних судів

В Білгород-Дністровському районі Одеської області через рішення Вищої ради правосуддя припинив роботу один з районних судів.

Про це повідомляє інформаційне агентство «Юг.Today».

Рішенням Вищої ради правосуддя від 26.09.2023 №911/0/15-23 було достроково припинене відрядження судді Херсонського міського суду Херсонської області Олександра Зубова, який тимчасово працював у Татарбунарському районному суді Одеської області. Він був єдиним суддею, який здійснював правосуддя в цій установі. Тож, припинивши його відрядження з 15 листопада, ВРП фактично зупинила роботу цього суду.

Відповідно, у Татарбунарському районному суді повідомили, що з цієї дати припинили здійснювати розгляд справ та матеріалів у зв’язку із відрахуванням зі штату суду єдиного діючого судді.

Нагадаємо, що у серпні поточного року депутати Татарбунарської громади Білгород-Дністровського району звернулися до Вищої ради правосуддя з проханням подовжити відрядження судді Херсонського міського суду Олександра Зубова до Татарбунарського районного суду. На той час правосуддя у Татарбунарському районному суді здійснював при великому навантаженні один суддя Зубов.

На Одещині чиновницю мерії судитимуть за корупцію

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно начальниці одного з управлінь Чорноморської міськради — депутата VIII скликання Одеської райради Одеської області за фактом одержання неправомірної вигоди. читать дальше

Знамениту будівлю в Одесі повернули до державної власності

Прокурори Одеської обласної прокуратури довели в Приморському районному суді м. Одеси факт незаконного вибуття з державної власності однієї з будівель Одеського державного цирку. читать дальше