Daily Archives: 23.11.2023

На Одещині чиновницю спіймали на шахрайстві

Підприємиця з Чорноморська Одеської області постане перед судом за постачання неякісних консервів для формування матеріального резерву.

Про це повідомили в пресслужбі Одеської обласної прокуратури.

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно підприємниці з Чорноморська за фактом шахрайства.

Обвинувачена у квітні 2022 року в рамках програми «Про створення матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій» ввела в оману посадових осіб Чорноморської міськради та поставила продовольчі товари тривалого зберігання неналежної якості, які закупила у невідомого виробника.

Мова йде про поставку 28,8 тис банок консервів м’яса свинини з горохом для роздачі населенню під час надзвичайних ситуацій в регіоні.

Технічні характеристики тушкованої консерви не відповідали вимогам ДСТУ та іншим вимогам у сфері обігу харчових продуктів, зокрема товар не мав відповідного маркування та інформації про «дату виробництва», «дату придатності» та «вміст». У зв’язку з чим продати консерви на внутрішньому ринку України неможливо і вони підлягають утилізації.

Внаслідок таких протиправних дій місцевому бюджету завдано майже 1,3 млн грн збитків, щодо відшкодування якої прокуратурою пред’явлений позов.

На Одещині чоловіка заарештували за відмову працювати у похоронному бюро

Мешканець Южного Одеської області проведе два місяці під арештом, бо не схотів працювати у похоронному бюро. Чоловік не з’явився на громадські роботи, які призначив йому суд. читать дальше

На Одещині через відсутність співробітників закрили філію банку

У місті Вилкове Ізмаїльського району, що на Одещині, діяло універсальне відділення філії Одеського обласного управління АТ «Ощадбанк», яке надавало повний спектр банківських та фінансових послуг мешканцям міста. З 17 листопада відділення призупинило свою роботу у зв’язку з наявністю вакансій та відсутністю кандидатів на посади. читать дальше

Російські спецслужби можуть бути причетні до блокування кордонів України – розслідування

У рамках розслідування інформаційного агентства Guildhall було встановлено, що польські перевізники, які блокували пункти пропуску на польсько-українському кордоні, вимагаючи «чесної конкуренції», взаємодіють з особами, які мають зв’язки з рф. Російський вплив встановився і в рамках аналогічних заходів у Словаччині. читать дальше