Daily Archives: 02.07.2024

В Одесі правоохоронці конфіскували контрафактну продукцію

В Одесі викрили чергову схему реалізації нелегальних електронних цигарок та рідин для їх заправки.

Про це повідомляє пресслужба Південного регіонального управління ДПС України.

Контрафакт зловмисники розповсюджували партіями по всій території України через спеціально створений телеграм-канал та служби доставки. Ринкова вартість вилучених підакцизних товарів та рідин для їх наповнення становить 3,2 млн грн.
Правоохоронці зʼясували, що місцеві жителі зберігали засоби альтернативного куріння в орендованому приміщені в місті Одеса.
В ході проведення обшуків у спеціально обладнаному місці для зберігання товару, за адресами проживання та в авто ділків, правоохоронці виявили та вилучили понад 2 тисячі, так званих, «вейпів», пляшки з ароматизаторами для наповнення е-сигарет, пристрої для нагріву рідин, картонні ємності та етикетки для пакування електронних тютюнових виробів, чорнові бухгалтерські записи та грошові кошти.
Правоохоронці встановлюють усіх причетних до незаконної діяльності осіб.

На Одещині поліцейські викрили чергову схему для виїзду ухилянтів за кордон

Організувала схему виїзду ухилянтів за кордон 41-річна жителька Нерубайської сільської громади Одеського району спільно зі своєю 26-річною подругою.  читать дальше

Неподалік Одеси за три мільйони гривень облаштують укриття

Тендер на капітальний ремонт підвалу та облаштування укриття в будівлі сільради оголосили в Новій Дофінівці Одеського району. читать дальше