Daily Archives: 11.05.2024

В Одеській області посадовців викрили на хабарництві

Служба безпеки України викрила в.о. заступника начальника одного з митних постів Одеської митниці та керівника відділу обласного управління Державної податкової служби на систематичному вимаганні хабарів з імпортерів.
Про це повідомляє пресслужба Управління СБ України в Одеській області.
Посадовці за різні суми неправомірної вигоди гарантували комерсантам не створювати штучні перешкоди під час митного оформлення вантажів. У випадку відмови чиновники погрожували затягувати процесів митного оформлення, а також безпідставно підвищувати рівень митної вартості.
Оперативники спецслужби задокументували вимагання 25 тисяч доларів з представника комерційної структури за прийняття рішення щодо зміни митного режиму сільськогосподарських товарів та затримали обох фігурантів після отримання третьої частини хабара.
Наразі затриманим повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Бренд виноробні з Одещини отримав перемогу на відомому дегустаційному конкурсі

Торгова марка Villa Tinta, яка є брендом виноробні «Винхол Оксамитне» з Болградського району Одеської області, була представлена на дегустаційному конкурсі «Wine&Spirits Show 2024», що пройшов 26-27 квітня в київському Гольф-Центрі на Оболоні. читать дальше

На «7 кілометрі» великий вибір товарів до поминальних днів

На ринку «7 кілометр» зараз — багато товарів до поминальних та пам’ятних днів. читать дальше