Адміністрація ринку «7 кілометр» нагадує про необхідність дотримання правил пожежної безпеки

У зв’язку з погодними умовами та іншими факторами, адміністрація Промтоварного ринку нагадує про необхідність дотримання правил особистої та пожежної безпеки.

Відвідувачам ринку рекомендується при паркуванні на стоянках не залишати в автомобілях дітей та тварин. Радимо забирати з собою цінні речі та документи та вжитваи всі заходи щодо недопущення вільного доступу сторонніх осіб усередину автомобіля під час вашої відсутності.

Також звертаємо увагу підприємців, що працюють на ринку, на неухильне дотримання правил пожежної безпеки на території «7 кілометра».

На кожному торговому чи складському об’єкті обов’язково повинні знаходитися вогнегасник та первинні засоби пожежогасіння, рекомендується обладнати торгові місця пожежною сигналізацією. На ринку заборонено захаращувати пожежні проїзди. Усередині контейнерів, магазинів, павільйонів, складів заборонено курити, а також користуватися відкритим вогнем, свічками, саморобними електроприладами, продавати піротехнічні вироби та вибухонебезпечні засоби.

У разі виникнення пожежної загрози, необхідно терміново сповістити пожежну службу, співробітників охорони чи чергового ринку за телефоном: (048) 7970-508.

Виклик пожежної охорони на території ринку: (048) 797-00-01

Виклик «швидкої» на території ринку: (048) 797-00-97

Будьте уважні!

Sorry, comments are closed for this post.