В Одесі викрили шахрая

Раніше судимий за майнові злочини житель Одеси  розмістив на одному з популярних інтернет-ресурсів оголошення щодо продажу смартгодинників. Фото та детальну інформацію про товар, якого насправді не мав, зловмисник «позичив» з аналогічних оголошень та зазначив ціну за годинник в розмірі 500 гривень, що була значно нижчою від ринкової. Коли ж знаходились бажаючі придбати годинники, чоловік вимагав наперед повної оплати за товар, а після отримання коштів, які довірливі громадяни переводили на його рахунок, переставав виходити з ними на зв’язок. 

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Не дочекавшись обіцяного та зрозумівши, що стали жертвою шахрая, за допомогою до поліцейських звернулись восьмеро ошуканих громадян, які перерахували зловмиснику в загальній сумі 4 тисячі гривень.

Поліцейські  розпочали кримінальне провадження в ході якого і встановили правопорушника.

За скоєне чоловіку загрожує штраф від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 51000 до 68000 гривень, або виправні роботи на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Sorry, comments are closed for this post.