На Одещині чоловік планомірно обкрадав свою бабусю

Болградський районний суд Одеської області виніс вирок неодноразово судимому уродженцю Болградщини за те, що він чотири рази обікрав власну бабусю-пенсіонерку.

Про це, посилаючись на матеріали справи, повідомляє «Бессарабія INFORM».

Так, вперше обвинувачений обікрав стареньку 16 листопада 2023 року. Відшукавши у шухляді столу в літній кухні запасний ключ від замка дверей житлової кімнати потерпілої, зайшов до приміщення та у дивані знайшов схованку з грошима у скляній банці. Звідти він викрав тисячу гривень. Через деякий час, 1 грудня минулого року, дізнавшись, що бабця отримала грошові кошти за надання в оренду пайової частки земельної ділянки, він повторно обікрав її. Цього разу зловмисник забрав дві тисячі гривень.

Не зупиняючись на цьому, чоловік 10 грудня тим же способом поцупив ще 3500 гривень. Далі, 19 грудня, дізнавшись, що незадовго до цього бабуся отримала пенсію, онук викрав у неї 4000 гривень та 50 Євро.

Обвинувачений у суді свою вину у скоєному визнав в повному обсязі. Сказав, що жалкує про свої вчинки. Також чоловік розповів, що усі викрадені у бабусі кошти він «прогуляв»: витрачав на придбання продуктів, цигарок і поповнення рахунку, а потім вирішив поїхати до Запоріжжя – до дівчини, з якою познайомився в інтернеті, сподіваючись, що поліція не помітить його зникнення.

Крім того, він повідомив, що дві тисячі гривень бабці вже повернув.

Потерпіла  пенсіонерка до суду не прибула, натомість подала заяву щодо розгляду справи за її відсутністю. Також вона зазначила, що не має претензій матеріального та морального характеру до обвинуваченого.

Суд призначив обвинуваченому покарання у вигляді позбавлення волі строком на шість років.

Sorry, comments are closed for this post.