Деяких мешканців Одещини оштрафують за хибний виклик поліції

Фото иллюстративное

На Одещині від 850 до 3400 гривень штрафу загрожує чотирьом мешканцям Березівського району за завідомо неправдивий виклик правоохоронців.

Відносно правопорушників поліцейські склали адміністративні матеріали за статтею 183 КУпАП.

50-річна мешканка Раухівської громади, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, телефонувала на спецлінію «102» і скаржилася на свого співмешканця, який нібито вчинив сварку і не випускав її з квартири. Поліцейські двічі виїжджали до заявниці і з’ясовували, що у такий спосіб вона хотіла «позбутися» чоловіка, який був проти того, аби жінка продовжувала вживати алкогольні напої.

22-річна дівчина зі Знам’янської громади теж декілька разів зверталася до поліції з повідомленням про те, що співмешканець ображає її. Кожного разу, коли поліцейські прибували на виклик, вона пояснювала, що претензій до співмешканця не має, а звернулася до поліції, бо п’яна, згадала старі образи на чоловіка і в такий спосіб хотіла помститися йому.

38-річний житель Петровірівської громади поскаржився поліцейським, що до нього кидається в бійку брат. Коли правоохоронці прибули до заявника, то з’ясували, що він пожартував від нудьги та випитого алкоголю.

А 50-річному жителю Миколаївської громади, який розпивав спиртні напої разом з дружиною, не сподобалося, що вона ненароком заділа його за обличчя, і подзвонив до поліції з повідомленням: жінка вчиняє сварку та б’є його. Коли правоохоронці прибули за викликом, то чоловік продовжував вживати алкоголь з дружиною і заявив: нічого з того, про що він казав, не було.

Відносно вищезазначених громадян поліцейські склали адміністративні матеріали за статтею 183 (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП, яка передбачає відповідальність у вигляді штрафу від п’ятдесяти до двохсот (850 до 3400 гривень) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Правоохоронці всіх закликають бути свідомими та пам’ятати, що виклик поліції – не жарт. Щодня поліцейські реагують на сотні повідомлень, надають людям допомогу, фіксують реальні злочини, затримують правопорушників тощо. А в той час, коли правоохоронці реагують на завідомо неправдиві повідомлення, втрачається дорогоцінний час, затримується відпрацювання інших викликів, де громадянам дійсно потрібна допомога.

Sorry, comments are closed for this post.