В Одесі викрили «реабілітаційний центр», де силоміць утримували викрадених людей

Правоохоронці викрили організовану злочинну групу, яка облаштувала в Одесі «реабілітаційний центр» для лікування нарко- та алкозалежних громадян. Через веб-ресурс під виглядом примусового лікування зловмисники приймали замовлення на викрадення людей з поміщенням їх у «реабілітаційний центр».
Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.
Організував діяльність мешканець Одещини. Він створив підконтрольну юридичну особу та залучив своїх знайомих. «Послуга» з викрадення людини коштувала від 30 до 40 тис грн, утримання в «центрі» за місяць — 20 тис грн.
Замовник вказував анкетні дані людини та повідомляв місце її перебування. Після отримання грошей за «пацієнтом» виїжджали чоловіки спортивної статури та примусово доставляли в «реабілітаційний центр».
Викрадених людей утримували протягом тривалого часу без їхньої згоди, без жодних правових підстав та належної медичної чи психологічної допомоги. У людей відбирали мобільні телефони та всі особисті речі, обмежували будь-які їхні контакти з рідними та забороняли покидати приміщення. Приміщення були облаштовані решітками, з вікон зняті віконні ручки, щоб унеможливити спроби втечі.
На даний час перевіряється інформація щодо систематичного введення потерпілим наркотичних засобів та умисного зараження вірусом імунодефіциту.
Правоохоронці задокументували викрадення на замовлення громадянина у Оболонському районі столиці.
Після отримання 40 тис грн винагороди трьох осіб затримали в порядку ст. 208 КПК України.
Правоохоронці провели 17 обшуків на території міста Одеси. Звільнили 20 людей, яких незаконно утримували проти їх волі.
Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Sorry, comments are closed for this post.