В Одесі упередили багатомільйонну розтрату з місцевого бюджету

Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки в Одеській області виявили ризиковий тендер на капітальний ремонт адмінбудівлі. Посадовці планували витрати з бюджету майже 17 млн грн. Замовником робіт виступало Управління капітального будівництва Одеської міськради.

За результатами проведеної інформаційно-аналітичної роботи фахівці Бюро встановили, що у виконавця робіт відсутні майно та працівники відповідної кваліфікації. Тобто компанія не відповідає вимогам тендеру.

Аби упередити розтрату майже 17 млн грн з місцевого бюджету аналітики Територіального управління направили рекомендаційний лист до розпорядника коштів. За результатами його розгляду замовник та виконавець робіт розірвали договір.

За словами керівника Територіального управління БЕБ в Одеській області Сергія Мунтяна, це не поодинокий випадок на Одещині. Саме тому аналітики приділяють значну увагу моніторингу бюджетних закупівель.

“З початку року фахівці Теруправління проаналізували більше ніж 700 тендерів, що були оголошені розпорядниками бюджетних коштів. Упереджено розтрату понад 41 млн грн», – зазначив Сергій Мунтян.

Sorry, comments are closed for this post.