В лікарні на Одещині використовують лапароскопічний метод лікування гриж живота

В хірургічному відділенні Арцизької міської лікарні, що на Одещині, використовують лапароскопічний метод лікування гриж живота.

Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Арцизьку міську раду.

ТАРР герніопластика або, простіше кажучи, лапароскопічний метод лікування гриж живота являє собою метод, коли  замість традиційного розрізу, як при відкритому грижосіченні, робляться 3 невеликі розрізи, через які і виконується вся операція. Це дає змогу жителям громади не їздити до обласних медичних закладів, а лікуватись безпосередньо у своєму регіоні.

Як розповів лікар-хірург 1 категорії КНП “Арцизька ЦОЛ” Олександр Васильович Дуднер, у зв’язку з меншою травматичністю такої операції варто вказати на переваги даної методики, а саме: гарний естетичний результат, відсутність вираженого післяопераційного больового синдрому, а також швидкі реабілітація та одужання пацієнта.

Проте, як підкреслив Олександр Дуднер, у цього методу є й протипоказання:

-непереносимість карбоксиперитонеуму (під час лапароскопічної операції в черевну порожнину вводиться вуглекислий газ);
-вагітність, супутні захворювання та стани, що не дозволяють проводити загальну анестезію (лапароскопічні операції проводяться лише за загальної анестезії);
-будь-які ознаки локальної або дифузної внутрішньочеревної інфекції,
-флегмона грижового мішка та защемлені грижі.


Окремо підкреслимо, що крім ТАРР герніопластики в хірургічному відділенні КНП “Арцизька ЦОЛ” проводять також лапароскопічні операції:
– лапароскопічна холецистектомія;
– лапароскопічна апендектом.

Sorry, comments are closed for this post.