Щось пішло не так: житель Одещини хотів заробити та підпалив автівку військового

На Одещині поліція та СБУ викрили чоловіка у підпалі військового мікроавтобуса

Про це повідомили в пресслужбі ГУ Нацполіції в Одеській області.

У дописі йдеться про те, що подія сталася на початку травня в одному з населених пунктів Дачненської громади Одеського району. Правоохоронцям зателефонував 35-річний військовослужбовець і повідомив, що біля орендованого ним будинку, горить мікроавтобус «Ford», яким він користується. Вогонь загасили співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Унаслідок пожежі ніхто з громадян не постраждав.

Зі свого боку співробітники управлінь карного розшуку та кримінального аналізу ГУНП в Одеській області, оперативники та дільничний офіцер відділення поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 2 спільно зі співробітниками Управління СБУ в Одеській області провели комплекс розшукових заходів і встановили, що до події причетний 25-річний місцевий житель.

За інформацією правоохоронців, фігурант самовільно залишив військову частину і шукав роботу в одному із месенджерів, де познайомився з наразі невстановленою особою. Та запропонувала йому за 20 тис. гривень підпалювати дороговартісні автомобілі та транспорт ЗСУ. Погодившись на пропозицію, молодик знайшов припаркований на одній з вулиць мікроавтобус, сфотографував його та надіслав фото куратору для погодження. Надалі фігурант придбав на автозаправці бензин, облив ним передню частину мікроавтобуса, підпалив, зафільмував це на відео для звіту та втік. Обіцяної суми грошей палій так і не отримав, натомість уже наступного ранку був затриманий правоохоронцями.

Дії затриманого кваліфіковані за ч. 1 ст. 114-1 Кримінального кодексу України – перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період. Цей злочин карається позбавленням волі на строк до восьми років. Досудове розслідування здійснюється слідчими УСБУ в Одеській області.

Sorry, comments are closed for this post.