На Одещині відремонтують одну з найгірших доріг області

На Одещині збираються полагодити семикілометрову ділянку дороги Забари–Успенівка-Колісне, що у Білгород-Дністровському районі Одеської області. Дорога з’єднує трасу Одеса-Рені з селом Успенівка.

Про це повідомляє «Бессарабія INFORM» з посиланням на виконуючу обов’язки сільського голови Надію Кліманову.

Отримавши чимало звернень від жителів сіл Успенівка, Ройлянка та Забари з проханням відремонтувати зруйновану дорогу, сільська рада разом із депутатським корпусом звернулися до Служби місцевих автомобільних доріг ще на початку лютого.

Значна частина шляху від траси Одеси-Рені до сіл Успенівка, Ройлянка та Забари знаходиться в аварійному стані. Сьогодні тут рух автомобільного транспорту дуже інтенсивний, тому дорожнє покриття має суттєві дефекти, що проявляються в просіданнях, тріщинах та неймовірній кількості вибоїн великих розмірів.  Влітку людям доводиться їздити польовими дорогами, а під час опадів – по бездоріжжю.

Більш того, незадовільний стан автомобільної дороги ускладнює доступ мешканців громади до отримання медичних, освітніх та інших послуг. Саме з цієї причини неможливо надавати населенню своєчасну невідкладну медичну допомогу.  Це, звичайно, призводить до того, що з’являється дуже багато скарг та нарікань з боку жителів, тому що бездоріжжя призводить до наростання соціальної напруги.

«На жаль, місцевий бюджет в повному обсязі не може профінансувати ремонт аварійної ділянки дороги», – бідкається голова громади.

З її слів, Служба місцевих автомобільних доріг пообіцяла виготовити проєктно-кошторисну документацію для проведення ямкового ремонту від траси Одеса-Рені до адмінцентру громади. Які кошти виділять на ремонт, поки невідомо. Але громада восени, якщо буде перевиконання бюджету, планує передбачити у рамках співфінансування ремонтних робіт 1,5-2 млн грн.

«Роботи з ремонту дороги до Успенівки вже повинні стартувати з наступного тижня. Але спочатку треба розчистити узбіччя дороги від щільної рослинності. В цьому, до речі, будуть приймати активну участь і комунальні робітники нашої громади», – зазначила Надія Кліманова.

Sorry, comments are closed for this post.