На Одещині працівницю суду викрили на хабарництві

Тисячу доларів за не притягнення судом до адміністративної відповідальності вимагала працівниця суду з чоловіка в Одеській області.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Перебуваючи на посаді консультанта в одному з районних судів Одещини, жінка вирішила незаконно збагатитись, використовуючи своє службове становище, зв’язки та знайомства у суді.

Зловмисниця почала вимагати від малознайомого їй чоловіка неправомірну вигоду в розмірі однієї тисячі доларів за не притягнення його до адміністративної відповідальності. Відносно громадянина у суді перебували матеріали адміністративного провадження щодо порушення ним правил дорожнього руху.

Отже за таку винагороду жінка обіцяла вплинути на суддю, яка розглядала справу, щоб та прийняла позитивне рішення у справі та закрила провадження.

Про факт вимагання неправомірної вигоди чоловік повідомив до правоохоронних органів, і були вжитті заходи щодо припинення та документування протиправних дій.

Службовицю затримали «на гарячому» під час передачі обумовленої суми грошей. Кошти в якості речових доказів слідчі вилучили, а жінку затримали в процесуальному порядку.

За  скоєне жінці загрожує позбавлення волі строком від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

Sorry, comments are closed for this post.