Громади Одещини отримали на 15% більше надходжень

В Одеському регіоні на 15,5% зросли надходження бюджетів громад.

Про це повідомили в пресслужбі ГУ ДПС в Одеській області.

У дописі йдеться про те, що начальник Головного управління ДПС в Одеській області Юрій Гурський поінформував, що з початку 2026 року платники податків Одещини перерахували до місцевих бюджетів 12,2 млрд грн податків і зборів. Цей показник збільшився на 15,5 %, або на 1,6 млрд грн у порівнянні з січнем – травнем минулого року.

Основними джерелами доходів бюджетів громад регіону є:

  • — податок на доходи фізичних осіб – 7,1 млрд грн;
  • — єдиний податок – 2,4 млрд грн;
  • — земельний податок та орендна плата – 1,7 млрд грн;
  • — податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 0,5 млрд гривень.

«Для Одещини, як одного з найбільших і стратегічно важливих регіонів України, своєчасна та повна сплата податкових зобов’язань суб’єктами господарювання до місцевих бюджетів має вагоме значення. Адже кожна сплачена гривня, це запорука стабільного соціально-економічного зростання регіону та є фінансовою основою розвитку територіальних громад», – зазначив Юрій Гурський.

Sorry, comments are closed for this post.